KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 15618033
nr 1561 8033
Tuschteckning
Anna Sjödahl, (f. 1934) städerska och fågel. Signerad, daterad -73. Bladets mått: 13x19 cm, yttermått inklusive ram: 24x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:34:25
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr